Kariyer

İş Başvuru Formu

Şirketimizdeki uygun bir pozisyona başvuru yapmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Size mutlaka geri dönüş yapılacaktır.


[recaptcha]

Başarılı ve dinamik yetenekler kazandırmak, çalışan odaklı yaklaşımlarla sürdürülebilir başarısına katkıda bulunmak ve her zaman çalışanının yanında olan örnek gösterilecek bir yönetim anlayışı izlemek insan kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

  • Nitelikli insan kaynağını EOS çatısı altında buluşturuyoruz.
  • Güçlü iletişim becerisine sahip, işini sahiplenerek sonuçlandıran, yeniliklere ve değişime açık, müşteri ve kalite odaklı olma özelliklerine sahip kişiler arasından seçiyoruz.
  • Çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapıyoruz
  • Çalışanlarımızın mesleki gelişimlerine katkı sağlayan akademik faaliyetlere destek oluyor, esnek kariyer rotaları ve çalışma ortamlarıyla çalışan verimliliğinin en üst düzeye çıkartmak için çalışıyoruz
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu ve bağlılığını artırıyoruz

Şeffaf ve açık bir yönetim politikası izliyor, bağımlı değil bağlı çalışanlar kazanmak adına motivasyon arttırıcı politikaları hayata geçiriyoruz.

Satış Mühendisi

Büyüyen ve gelişen organizasyonunun Ankara, Samsun ve İstanbul merkez ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Mühendisleri aranmaktadır.

Elektrik Mühendisi

Cad ve ofis programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına önem veren, Proje revizyonları, keşif çıkartma, as-built vb. işlerinin yapılması, Teklif hazırlama,  için Elektrik Mühendisi aranmaktadır.

Sekreter

Ms Office ve diğer mesleki bilgisayar programlarına hakim, Çözüm ve doğru sonuç odaklı,Pratik çalışmaya yatkın, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu ve çalışkan, Mesleğinde kalıcı ve başarılı olmayı hedefleyen

İş Seçenekleri

Satış Mühendisi

Büyüyen ve gelişen organizasyonunun Ankara, Samsun ve İstanbul merkez ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Satış Mühendisleri aranmaktadır.
İlgileniyorum

Elektrik Müh.

Cad ve ofis programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına önem veren, Proje revizyonları, keşif çıkartma, as-built vb. işlerinin yapılması, Teklif hazırlama, için Elektrik Mühendisi aranmaktadır.
İlgileniyorum

Sekreter

Ms Office ve diğer mesleki bilgisayar programlarına hakim, Çözüm ve doğru sonuç odaklı,Pratik çalışmaya yatkın, Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu ve çalışkan, Mesleğinde kalıcı ve başarılı olmayı hedefleyen
İlgileniyorum

Muhasebe Elemanı

Tek Düzen Hesap Planına vakıf, Alış ve satış faturalarının kaydı konusunda bilgili, Banka işlemlerinin kaydı ve takibini yapabilen, Mizan, bilanço ve gelir tablosu düzenleyebilecek kapasitede,ERP yazılımlarını kullanabilen, Bordrolama ve personel takip konusunda bilgisi olan, MS Office (Word, Excel) kullanabilen.
İlgileniyorum

Satış Destek Mühendisi

Temsilcisi bulunduğumuz ürünler ile ilgili eğitim almak ve gerekli sertifikasyonları tamamlamak, Müşteri ihtiyaç ve gereksinimlerini belirlemek, analiz etmek ve uygun teknolojik çözümleri belirlemek, gerekli konfigürasyonu çıkararak satış ekibi ile paylaşmak. Satış sürecinde müşterilerden gelebilecek teknik soruları cevaplandırmak.
İlgileniyorum

Satış Temsilcisi

Büyüyen ve gelişen organizasyonunun Ankara, Samsun ve İstanbul merkez ofisinde görevlendirilmek üzere elektrik sektörü ve inşaat sektörünü bilen satış temsilcileri aranmaktadır.
İlgileniyorum