Huawei, kurumsal müşteriler, telekom operatörleri ve son kullanıcıya en son teknoloji ile geliştirilmiş ürün ve hizmet sağlayan, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dünyanın lider şirketleri arasında yer alıyor. 20 yıldan fazla bir süre boyunca bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe elde ettiği zengin deneyim sayesinde, iş ortaklarını ve tüketicileri geleceğin teknolojisiyle buluşturarak, dünyada 2 milyardan fazla kişinin bilgi ve teknolojiye erişimini mümkün hale getiriyor.

Müşteri odaklı inovatif yaklaşımlarının yanı sıra, güçlü küresel ve yerel ortaklıkları sayesinde, telekomünikasyon ağları, telefon, tablet gibi cihazlar ve bulut teknolojisi alanında avantajlı çözümler sunuyor.

Huawei’nin ürün ve çözümleri 140’ta fazla ülkede, dünya nüfusunun üçte birinden fazlasını iletişim teknolojileriyle buluşturuyor. Huawei, dünyanın birçok bölgesine yayılan 28 ortak inovasyon merkezinde gerçekleştirdiği çalışmalarla, iş ortaklarının ve son kullanıcıların doğrudan ihtiyaçlarına yönelik ileri teknolojiler geliştirerek, müşteri odaklı kültürünü bir adım öteye taşıyor.

Huawei, 20 yıldan fazla bir süredir edindiği teknolojik bilgi birikimini tüm dünyayla paylaşıyor. 45 küresel eğitim merkezi aracılığıyla 1.000’den fazla eğitmenle, 100’den fazla ülkede, 16 ayrı dilde, 1.500’den fazla konuda eğitim veriyor.

Huawei, bilgi ve iletişim teknolojilerinin geleceğini dünya genelindeki 16 Ar-Ge merkeziyle şekillendiriyor. Gelirinin yüzde 13’ünü Ar-Ge’ye ayıran Huawei’nin son on yılda gerçekleştirdiği toplam Ar-Ge yatırımı 19 milyar dolar. Huawei’nin Çin’den sonra en büyük ikinci Ar-Ge Merkezi ise Türkiye’de yer alıyor.

Huawei, çağa öncülük eden benzersiz yönetim felsefesiyle, bilgi ve iletişim sektöründe öncü rol üstleniyor. Huawei’nin ‘Dönüşümlü CEO Programı’, yöneticilerin ortak aklına dayanan, gösterdikleri ortak çabayla Huawei’nin değişen iş koşullarına uygun olarak, zamanında ve etkin kararlar vermesini sağlayan yöneticiler arasında görev değişimine dayalı bir sistemi temel alıyor. Tüm dünyada 150 bin çalışanı ve 14 Bölgesel Yönetim Merkezi bulunan Huawei, hisselerinin yüzde 98,6’sını Huawei çalışanları arasında dağıtarak, yarattığı katma değeri Huawei ailesiyle paylaşarak büyüyor.

Huawei, endüstri ve düzenleyici kurumlarla birlikte çalışarak dünyadaki dijital uçurumu kapatmak, iletişimi ve bilgi servislerini herkes tarafından ulaşılabilir kılmak için çözümler üreterek, hayatı iletişimle zenginleştiriyor.

Kurumsal altyapı çözümlerinden sabit ve mobil altyapı sistemlerine, son kullanıcıya dönük yenilikçi cihazlardan telefon ve tabletlere kadar, sayısız ürün ve çözümleriyle Huawei, bilgiye ve teknolojiye sınırsız erişimin olduğu bir dünya sunuyor.